Su şişesi sanayi

Sanayi kettle su ısıtıcısı bir çaydanlık gibi türüne göre bağımsız bir endüstri haline gelebilir, plastik şişe sanayi bir endüstri, piyasa talebi ve eğilimleri sektörün önde gelen vardır. Ayrıca ahşap sürahi su ısıtıcısı ve yüksek talep nedeniyle bazı halklar vardır ve uygulamaları oldukça dar ve tamamen manuel işlem bu tür kısıtlamalar altında garanti edilemez ve bu nedenle gelecekte ana akım olamaz.

Ve elektrikli su ısıtıcısı güvenliği sorunları ve bilinç, elektrik kısıtlamaları, kalite gibi konularda tabii ki, bu teknoloji, yöntem ve uygulamaları özellikle kullanımı çözülebilir. Plastik su şişeleri büyük olasılıkla bizim su şişeleri gelecekte dayanak olmak, sadece yaygın olarak kullanılan ve güvenli, taşınabilir, güvenilir ve birçok diğer avantaj, çevre koruma, su şişesi üreticileri bazı kullanırsam yüksek standartlarda hammadde olarak sıhhi malzemelerin bir araya geldi, o-ecek var olmak elektrikli su ısıtıcısı daha çevre dostu.

Şu anda birkaç şişe üreticileri, Guangzhou beat endüstriyel, büyük Amerika Birleşik Devletleri'nin Van Hoa, plastik su şişeleri, geleceği hakkında iyimser sınırlı ve yatırım bu bloktaki artacak gibi vardır.