Bira bira ekipman özellikleri ve nasıl kullanılacağını

Malt değirmeni

Ekipman kırma: Malt değirmeni, ürün kullanan doğrusal Kılavuzu ile yüksek hassasiyet, yüksek duyarlık; ürün çalışır Ürün (elde edilen ulusal patent) işlevi kendi kendine Yağlama ile yeni türü kompozit dişli benimseyen iletim, iletim daha stabil, gürültü düşüktür, darbe dayanımı güçlüdür, aşınma direnci yüksektir; Yeni taşlama silindir (elde edilen ulusal patent) yüksek kaliteli çelik mil kafa kullanarak yazın ve yeni silindir malzemesi, tüm dinamik denge yapmak, işleme malzeme taneciklik daha düzgün, verimliliği yüksektir, bölüm servis ömrü uzundur rulo izni ayarlama yapısı taşlama basit ve emek tasarrufu, duyarlılık yüksektir; Malzeme temizlik sağlamak kolaydır; Tasarım malzeme besleme ayarlama mekanizması, malzeme içine daha eşit bir şekilde beslenir.

I. temel yapısını ve performans özellikleri

1, raf, iletim sistemi, kırma odası, ağırlıklı olarak bu ürün taşlama silindir, ayarlama mekanizması, akış kontrol mekanizması, Hopper ve diğer parçalar aşağı üst Hopper.

2, yabancı maddeleri ve ham ağırlık ve makine üzerinde güvenerek hopper, girmek su çıkarıldıktan sonra ham biraz titreşim taşlama, taburcu hazne altında taşlama ekstrüzyon roller arasında iki merdane içine.

3, ürün küçük boyut, büyük üretim, güvenilir performans, enerji tasarrufu, dayanıklı ve kolay bakım ve benzeri vardır.

4. kolay kullanım ve uygun bakım.

II. uygulamanın kapsamının

Bu ürün yaygın ilaç, bira, monosodyum Glutamat ve diğer üreticilerin büyük ekipman kullanımı desteklemek için uygundur. Kırsal ve kentsel küçük besleme fabrika kullanım için de uygundur.

Saccharification, gelatinization aranjman

1, yüksek verim Maitreya plaka ceket ısı transferi teknolojisi, kullanımı bilim Buhar türbülans ilke maksimum ısı iletimi, emin olmak için aynı zaman almak tam otomatik sıcaklık kontrolü teknoloji, enerji tasarrufu sağlayan etkisi elde etmek için uygulanan saccharification, hız ve doğruluk yalıtım zaman Isıtma gelatinization işlem aşamaları.

2, uluslararası gelişmiş süspansiyon hız kontrol sistemi, frekans dönüşüm, gelatinization, saccharification işlemi Mash, karışımı en üst düzeye çıkarmak gelatinization emin olmak için yöntem karıştırma otomatik kullanımı kullanımı saccharification süreç çeşitli enzim en iyi biyolojik aktivite ve dönüşüm, katalitik etkisi, böylece en iyi kalite bira ve en yüksek verim kaynağıdır.

Filtre oluk

1, Gelişmiş bilimsel bıçak özel şekilli yapı sistemi ve hidrolik otomatik kaldırma teknoloji, oluk üniforma, düzgün groove emin ama aynı zamanda iyi bir korumak için filtrasyon hızı ve üretim verimliliği artırmak için kullanımı şeffaflık ve suyu verim.

2, ekipman, karıştırma Frekansa dönüşüm, hız regülasyon, otomatik kontrol teknolojisi, uluslararası gelişmiş süspansiyon kullanımı böylece işlemi daha kolay, esnek, basit bakım maliyetlerinden tasarruf,.

Karbon dioksit Booster makine

Bu basınçlı hava ile hava basınçlı pompa basınç kaynağı, çıkış basıncı ve itici gaz kaynak basınç içine orantılı bir örnek olarak bir güç kaynağı olarak kullanmak için ilkedir. İtici gaz kaynak baskısı ayarlayarak, karşılık gelen basınçlı gaz basıncı alabiliriz. Gaz basıncı sürülür ve basınç dengeli, şarj booster pompa durur ve çıkış gaz basıncı hazır ayar basıncı stabil. Böylece patlama geçirmez vardır çıkış basıncı ayarlayabilir, küçük bir birimdir, ağırlığı ışık basit bir işlemdir, performans güvenilir, uygulama kapsamı geniş ve vb. özelliğidir.

Soğutma Ekipmanları

Bira üretimi soğutma sistemi içerir: buzlu su tankı, buzdolabı, Evaporatör, Soğutma Kulesi, soğutma grubu olan Sıvı amonyak soğutma kompresör grubu, genel kullanımı temel parçası sırasıyla, boru Vana ve kontrol sistemi, Isı değişimi ve doğrudan fermantasyon için aşkına bira sıcaklığı azaltabilir.

Fermantasyon ekipman

Ürünün üretim görev ayı. Mikrobiyal yaşam aktiviteleri ve metabolizma için gerekli koşulları sağlamak mümkün olmalı ve işletmek ve denetlemek için yüksek verim elde etmek için işlem koşulları gerçekleştirilmesi sağlamak için kolay.

Hop ekle sistem

1, iki veya daha fazla kutu pompa ve boru, Vana ve diğer aksesuarları ile aynı zamanda miktar eklemek için otomatik kontrol elde etmek için hop ekle sistem oluşabilir.

2, hop ekleyin kutular, Vana, boru hatları ve diğer sistemleri sistem otomatik, yarı otomatik, temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerinin ulaşmak için CIP sistemi ile bağlanabilir.

Sedimantasyon tank

1, en iyi birim filtrasyon bölgesi buğday birikimi birim tasarım göre tank çapı yükseklik oranı büyütmek, hız batan dönen azaltmak, sedimantasyon ve uyum en iyi ayrılık elde etmek için katılaşma teşvik.

2, bir sıcak katılaşmış depolama tankıyla wort verimini artırmak ama aynı zamanda çevre kirliliğini azaltmak.