Esas olarak bölünmüş iki farklı ekipman bira bira

Adından da anlaşılacağı gibi bira ekipman, bira ekipman demlemek için kullanılır. Oda sıcaklığında bira ekipman bira ve düşük sıcaklık bira ekipman bira iki ana bira ekipman - vardır. Temel fark olduğunu bir bir düşük sıcaklık ortamında, oda sıcaklığında biridir.

1, düşük sıcaklık bira ekipman tüm paslanmaz çelik ya da lüks ahşap kaplama saçtan. Parlatma, paslanmaz çelik parlak parlatma veya çizim kurulu dış kullanımını ayna iç kullanımı.

2, genel ekipmanlar ve ardışık düzen güzel, basit ve zarif görünüm. Ekipman kullanarak sıhhi bağlantıları, sökme, derleme, mobil kolay ve esnek borular arasında. Ekipman kullanımı kolay, güvenli emin olmak için.

3, ana ekipman seviyesi ayarlanabilir, performans, kolaylık, eksiksiz, bira kalite için hiçbir kalıntı temizlik bir ses otomatik temizleme sistemi ile aynı zamanda kararlı.

4, hassas sağlık standartlarına, otu, bira, ile tüm kaynak ana ekipman temizleme ajanları, borular, bağlantı parçaları, vanalar paslanmaz çelik malzemeler sağlık ve sağlık ürünleri sağlamak için kullanıyor.

5 farklı iş tesislerinde, ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Nissan 100 M, 200 L 300 L, 500 L, ekipman bira 1000 L. farklı sınıflar, farklı donanımları hakkında 7-100 metrekarelik bir alanı kapsamaktadır.

Esas olarak sistem kırma hammadde tarafından kombine saccharification sistem, wort soğutma sistemi, fermantasyon sistem, CIP temizleme sistemi, plaka Eşanjör, soğutma sistemi, yalıtım sistemi, güç dağıtım sistemi, su arıtma sistemleri, Boru, Vana sistemi kompozisyon, su arıtma, bira aygıt, fermantasyon ve depolama gemi ve bira bira için başka yollarla tüm bir tayin düzenlenir. Genel bira donanımları, küçük teknikleri, Ekipmanları, Soğutma Ekipmanları ve filtrasyon donanımları, izolasyon, ihtiyacını Isıtma ana bileşenleri de dahil olmak üzere göre el ile işlem, bira bazı mesleki beceri gerektirir.

Isıtma tank rolü temelde kaynatın su ve haşlanmış otu kullanılır, Isıtma tank araç üzerinde bir termometre; saccharification tank saccharification için buğday, bira için böylece şeker şeker saccharification, saccharification tank Puan iki kat yukarı ve aşağı, üst katman ayrışma ile esas olarak saccharification ve ayrışma için kullanılır, bir sonraki katman esas olarak filtre ve Dalış, otu ve buğday kalıntı, buğday kalıntı (diğer bir deyişle, efsanevi distiller'ın taneleri); dışarı ayırmak için kullanılan buz tank rolü içinden soğutmak için bira için kullanılır, buzlu su tankı büyük bir soğutma, Klima ve soğutma bir nedeni vardır; fermantasyon tank bira dışında fermantasyon için bira fermantasyon süresi 12 gün veya daha uzun, yani tadını çok iyi; otomatik elektronik egzoz Vana olduğunu başta olmak üzere, güvenlik amacıyla Fermantasyon işlemi basınç otomatik olarak çok yüksek olduğunda egzoz; Basınç göstergesi ve basınç elektronik valf vasiyetname üstünde, otomatik olarak ne zaman birbirine bağlı elektronik egzoz valfi açın; Maya ve şarap kalıntı alanı, Maya ve rosacea deşarj için birkaç vanalar Yağış; Solenoid Vana rolü bira soğutma için buzlu su tankı, sıcaklık set sıcaklık yüksek olduğunda solenoid valf otomatik olarak açık, otomatik soğutma; Eklemek, Maya fermantasyon tankı içine için çok o bira fermantasyon; kutular Dağıtım kutusu, çok açık ve düzenli ama yoğun hangi satırları; plaka ısı Eşanjör, haşlanmış otu ısı için kullanılır; şeker ölçer wort filtrasyon netliğini ve hızını ölçmek için kullanılan cihazlar; Montaj cihazları-Pulverizatör buğday ezmek için kullanılır.