Bira Tank DIY bazı harika küçük şeyler

Konserve rafine bira daha yaygın hale geliyor, içki doğrudan atmak savurgan hissedeceksiniz ama o zaman nasıl bu renkli bira ile başa çıkmak için kutular şimdi Satıyoruz atık bir kaç para eder, değil mi? Sana eski bira kullanmayı öğretmek için bazı harika küçük şeyler için DIY kutular.

1. basit kalem tutucu

Hazırlama araçları: temiz bira tornavida, pense, çift taraflı yapışkan olabilir.

İşlem: başlangıç, el, ayrıca deformasyon kavanoz bira izin vermemeye çalışın çizik değil teneke bir tornavida ile bir bira kavanoz kapağı açmak için dikkatli olun; Bira olabilir yani pense geri kalanı, keskin parçalar kullanmak için keskin, üst kısmındaki açılış beri bu yüzden bu kadar pürüzsüz ve yumuşak olur; Bira kutuları hafif olduğu, bira kutuları ile çift taraflı yapıştırıcı bu şekilde tabloda kalmalısın, basit bir kalem işi biter.

2. WiFi sinyal amplifikatör

Hazırlama araçları: temiz bira kutuları, bıçak, makas, yönlendirici.

İşlem: Bira kavanoz alt sonuna kırmızı hat boyunca bir bıçak ile kesmek, üst uç kırmızı hat boyunca kesilmiş ama böylece üst uç hala tank vücut ile bağlı değil tamamen kesik. Üst sonunda ve tank vücut ters vücuda makasla kesip, doğrudan bağlı ve tank genişleme açın. Kavanoz üst çekme yüzük kaldırmak ve iki kalın çift taraflı etiket kavanoz üst kısmında koymak, yönlendiricisine bağlamak, anten alüminyum kavanoz Kavanoz ağzına yerleştirin, sonra bira kavanoz ve t arka tutulabilir yönlendirici sığdırmak için çift taraflı etiket kullanın o anten. Bu şekilde, bir WiFi sinyal amplifikatör yapılır.

3. asılı parça

Hazırlama araçları: temiz bira kutuları, bıçak, makas, çift taraflı yapıştırıcı, cetvel, marker kalem, fotoğraf çerçevesi.

İşlem: bira birkaç farklı stilleri, öncelikle, tank vücut bırakarak alt ve üst kapak kesmek ve o dümdüz, sonra çerçevesinin boyutunu ölçmek için cetvel kullanın Select bira deposu boyutunu hesaplamak, bira kutuları düzgün kesmek mümkün olacak m boyutu malzeme, hem de farklı boyutları içine kesilmiş, ama dikiş boyutta çerçeve boyutu ile; tutarlı olduğundan emin olun Bira kesme etkisi daha güzel yapmak için dikkat, kesmek için logo alanı, malzemeler ve kaldırılacak diğer metin alanlarını seçmeniz gerekir gerekir; Son olarak, bira daha düz, çift taraflı Yapıştır arka yüzünde yapıştırılmış kesilmiş olabilir, resmi sipariş uygun olarak kare olabilir. Basit bir kolye sona erdi.

4. patlamış mısır

Hazırlama araçları: temiz bira kutuları, bıçak, çekirdekleri, Bitkisel sıvı yağ.

İşlem: Bira bir bıçakla vücut kesilebilir, aşağı rulo iyi bir parçası olabilir keser; Yanık bira yangın ve benzeri petrol mikro-ısı Mısır, uygun miktarda koyabilirsiniz olabilir devam o zaman ısı lezzetli patlamış mısır almak için yemeklik yağ doğru miktarda bira kavanoza dökün; bira kavanozdan kes kesi dış plaka koymak, patlamış mısır düz belgili tanımlık kesme dışarı patlayacak. İşlem dikkat et, yanık önlemek gerekir.

5. bira rosto tavuk

Hazırlama Aracı: A olabilir bira, bütün tavuk, baharat, her türlü fırın.

İşlem: Bütün tavuk başından kuyruğuna iç organlar, yıkamak için değil bütün tavuk, bölünmüş baharat 30 dakika ile bütün tavuk Marine; Bira açmak, yarısını dökün, baharat doğru miktarda bira için ekleme, bir patates veya soğan, baş açılışında sıkışmış, fırın yıkayın, bunu Onceden, tepsisini çıkarın, fırın tepsisine su tabakası dökün boyutunu seçin , hazır bira kutuları bütün tavuk içine yerleştirin ve sonra patates veya soğan açıklıklar burun içine takın, bira kutuları üzerinde doğrudan pişirme pan fırın, girmeden önce bütün koymak dik, tutmak sonra bütün tavuk yemeklik yağ; tabakası vermek daha sonra fırında yaklaşık 90 dakika kadar pişirin ve zaman bütün tavuk boyutuna kadar gelene kadar pişirin. Dışarıya kızartma, sonra lezzetli yemek keyfini çıkarabilirsiniz.


beer fermentation tank.jpg