Dikkat Eder Ne Zaman Küçük Bir Şarap Yapma Alınır?

Neye dikkat etmeniz gerektiğinde küçük bir Şarap Yapma Aleti satın alıyor musunuz? Şarap, ne tür bir ekipman satın almak için çok tereddütlü önce şarap istemek için birçok arkadaşım var, burada bir dizi soru satın almak için ne ekipman, küçük Şarap satın alma Xiaobian Gerektiğinde ekipman ne basit bir giriş, biraz yardım umuyoruz:

Küçük bir demleme aleti satın alırken nelere dikkat etmeniz gerekir?

Şarap Yapma Donanımı aslında bir damıtma ekipmanı, ekipmanın ayrıldığı şaraptan gelen yüksek sıcaklıktaki ısıtma yoluyla şarapta iyi besinlerin fermentasyonu; damıtma ekipmanları, şarap süreci temel parçası, elbette, tüm şarap süreci de içerir kırıcı, fermantasyon tankı, Filtrasyon ekipmanları ve şişeleme ekipmanı.

Satın al Şarap Yapımı Ekipmanları, bu konuda ne gibi yönlerden düşünmeye başlamalı?

Şarap Yapma Ekipmanının malzemesi, türü, türü, markası ve satışı ile Şarap Yapma Ekipmanı satın almak önerilmez.

Şarap Yapma Ekipmanının Malzemesi

Şu anda piyasada mainstream Şarap Yapımı Ekipman malzemeleri alüminyum ve paslanmaz çelik ve bakır üç, bu üç malzemenin kendi avantajları var, bu nedenle seçim zamanı seçim özgür olabilir. Şarapçılık, paslanmaz çelik Şarap Yapma Cihazının fiyat açısından daha ılımlı olduğunu ve en uygun şarap malzemesi olduğuna inanmaktadır.

Gıda kalite paslanmaz çelik, yaygın olarak 304.316.201 kullanılır, bunların 304 en iyisi 316 saniyedir, 201 nispeten zayıftır. Fakat genel olarak, özel bir gereklilik olmadığı sürece, su, su kalitesi çok kötü olmadığı sürece 201, aslında yeterli, temel olarak on yıllar kötü olmayacak kadar yeterlidir.

Şarap Yapma Ekipmanları Çeşitleri

Market Şarap Yapma Ekipmanı iki kategoriye ayrılmıştır: eski tava ve verimli enerji tasarruflu buhar potaları. Vintage tava geleneksel şarap yapım ekipmanıdır, daha ölümcül bir eksikliğe sahiptir: tencereye yapışması kolay, eski ustanın bile kontrolü kolay değildir. Ve verimli enerji tasarrufu buhar pota potu, önceki donanıma kıyasla, modern teknolojinin geliştirilmesinin ürünüdür birçok avantajı vardır: fenomen silmek asla ulusal patent ısıtma teknolojisi çeşitli kullanımı; Koku yok. Şarabın tadı sadece kalın bir şarap çeşididir, şimdi satabilirsiniz yanı sıra şarap da bağımlısı olabilir; Damıtık tahıllardan boşaltılan damıtılmış sıvı damıtılması,% 18 veya daha fazla protein içeriğindeki en iyi beslemenin, lekenin ıslahı için domuz sığır, koyun, geyik, balık, tavuk, ördek, kaz vb besleyebilir. Bu nedenle, verimli enerji tasarruflu buhar Şarap Yapma Ekipmanı seçmenizi öneririz.