Küçük şarap ekipmanları yapma sıcaklık kontrolü

Küçük şarap yapım teknikleri sıcaklık kontrolü

Sıcaklık kontrolü üzerinde küçük şarap teknikleri olarak tüketicilerin içki kalitesi gereksinimleri yüksek alıyorsanız ve daha yüksek, şarap imalathaneleri ve şarap aynı zamanda sürekli geliştirmek olduğunu rekabetin karşılamak için kendi şarap teknolojisi ihtiyacı var. Mükemmel bir kaliteye sahip olan şarap ekipmanları, ama aynı zamanda iyi bir şarap teknoloji olması gerekir. Şarap, sterilizasyon, sıcaklık, sızdırmazlık, buhar zaman, vb, şarap yapım donanımları gibi sürecinin birçok faktör etkiler Bugün sıcaklık etkisi hakkında konuşmak için Xiaobian.

Sıcaklık kontrolü yüksek kaliteli içki üretimi için önemlidir. Etkileri olgunlaşma süreci hammadde oynamak ve fermente, yaşlı ve beyaz şarap şişeleme için devam edin. Eğer işlem bira likör kalite şarap sıcaklık koruma korumak değil, en yüksek kalite şarap üretmek değildir. Bile en iyi yüksek kaliteli hammadde ile işe yaramaz, uzman analiz belirli nedenleri şunlardır çeşitli:

(A) yüksek sıcaklık oksidasyon, şarap yapım donanımları mikrobiyal ekşime ve istikrarsızlık neden teşvik edeceklerdir

Mikroorganizmaların fermantasyon sıcaklığı oldukça duyarlı, genel sıcaklık çok yüksek onları yavaş yavaş Fermantasyon işlemi Sıcaklık aralığı kontrol gerekir bu yüzden ekşime ve istikrarsızlık, neden orijinal canlılık kaybetmek izin verecek Şarap yapma sıcaklık soğutma aşağı dışarı taşınacak çok yüksekse ekipman.

(2) Isıtma ve depolama koşulları Isıtma altında önlemek için

Fermantasyon ve depolama ısınma koşullar altında beklenen aroma ve baharat tükenmiş için alkol dışında neden olacağından fermantasyon ve ısıtmalı bir ortamda depolama önlemek emin olun.

(C) Maya fermantasyon yüksek sıcaklık pasivasyon pasivasyon, kalıntı şeker ve fermantasyon süreci etkiler

Şarap de taze hammadde ve soğutma, fermantasyon tankları tedavisinde istikrar gibi soğuk depolama biriminde kullanılabilir yapma sürecinde şarap yapım donanımları bu teknoloji içinde ana şarap imalathaneleri şarap imalathaneleri çoğu tarafından kullanılmış olan ben n ısı yükü hammadde ile birlikte ayrılık süreci, bira işlemi doğru temperat olmadan tüm önkoşulları sıcaklık kontrolü için çok önemlidir taze hammadde suyu soğutma sıcaklığı. ure kontrol teknikleri, bu ferahlatıcı içki üretemez.