Nasıl şarap, demlemek için ekipman seçimi yapma şarap anahtarıdır

Nasıl şarap, şarap yapımı ekipman seçimi demlemek için anahtarıdır

"Analects Confucius," böyle bir cümle: "yapmak istiyorum şeyler gerekir ilk kârının," Bu anlam: bir kişi, şeyler yapmak istiyorsanız bir şey de, aracı yeterli hazırlık yapmaya hazır olmalıdır. Örneğin, odunları kesmemi dağa gideceğiz, bu keskin bir ve dayanıklı balta, bu yüzden yarım gün aşağı a bohça-in odun kesmek muktedir seçmeniz gerekir ve biz kötü bir balta seçerseniz, bir gün bile yakacak odun yarım bir bohça ile değil kesebilir olasıdır. Bu yüzden araçlar sık sık şeyler yapmaya karar verdi, "daha az" veya sadece "daha az etkili." seçimdir

Şarabı, şarap yapım donanımları araçtır. Aynı nedenle, şarap yapım ekipman ne tür şarap için doğrudan ilgili seçin değil demlemek, para kazanmak için iş yapamaz.

Geleneksel şarap çoğunlukla kullanılan wok, ahşap Zhen ve geriye dönük diğer Ekipmanları, içki, şarap kalite oranı düşük garanti edilmez, biliyoruz ve büyük maliyet maliyet. Gibi geleneksel donanımları kabul varsa, sadece kar garanti edilmez, ama sadece bir boks istiyorum gibi boks şampiyonu maç de yerel geleneksel master ile rekabet sürecinde de rekabetçi, değil, kazanmak, ama eğer değiştiremiyor onu vermek bir hançer, onun oran değil büyük ölçüde artmış bulunmaktadır?

En son ve en gelişmiş şarap ekipmanları yapma yeni teknoloji şarap yapım donanımları temsilcisi olduğu gibi bilim ve teknolojinin hızlı gelişimi, şarap teknoloji ve teçhizat de yenilikçi ve gelişmiş bir makineye olmuştur teknoloji, fonksiyonel, çarpan etkisi bir rekabetçi "Hançer" değil. Belirli avantajları nelerdir, biz bir göz atın:

İlk olarak, ekipman malzeme.

Mekanik bira ekipman, tüm standart 8K 304 Paslanmaz rafine çelik ana parçası, ekipman çok iyi kaynak, asit ve alkali yüksek sıcaklık, güvenli, yüksek kalite, uzun yaşam döngüsü kullanımı olduğunu.

İkincisi, ekipman yapısı.

Ayarlanabilir kapakla. Mekanik bir bira ekipman ile ayarlanabilir şarap kapakla, sadece şarap ayarlamak, ama aynı zamanda oynamak için çeşitli filtre, Chen Chongxiang; rolü ve ayarlanabilir pot çift katmanlı yapısı can Ayrıca oyun düzenleyen bir şarap derecesi, buhar rolü şarap, kalitesini artırmak.

İyi soğutma ve sızdırmazlık. Artan özel soğutucu cihaz alan, soğutma soğutma etkisi geliştirilmiş ve iyi yapar mühürleme şarap Buhar, çıkış sağlamak için maruz kalmaz.

Vapur dize, şarap, farklı tatlar dışında buğulama farklı gıda dize Millennium sorun zorlukları çözmek için kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, enerji tasarrufu tasarımı, bir mekanik bira ekipman kullanımı sonunda büyük ölçüde üretim maliyetlerinden tasarruf yakıt tüketimini azaltarak. Ekipman, geleneksel donanımları 32 çeşit 9 büyük türleri toplam temel alınabilecek üzerinde onların farklı ihtiyaçları, farklı yatırım yetenek en uygun bira ekipman seçmek için

Tabii ki, sadece bir "Hançer", biz bir rakip nasıl aşağı, hareket edemiyorum? Kendinizi bir tabanca ver! Ve bir mekanik araştırma ve geliştirme çok fonksiyonlu Chen Chen, bir hayal rakip yendi, "tabanca" kazanmak.