Paslanmaz çelik şarap ekipmanları yapma iyi mi?

Paslanmaz çelik şarap yapım ekipmanları iyi mi?

Şimdi içinde belgili tanımlık çarşı şarap içmek için daha fazla ve daha fazla kişi aşk da çok basit bir şeydir, ama hala bir sürü insan seçin kendi evde, neden şarap? Kesinlikle değil kendi demlendi daha düzenli üreticileri demlemek iyi ama kaotik toplumda artık bir hobi, kayıtsız bir şarap, Ayrıca iyi bir hafıza, ama tüm biz şarap yöntemi ve ekipman şarap yapım sürecinde olması gerekir bu öncül 's olduğuna inanıyoruz.

O zaman ne ekipman ne tür 21. yüzyılın en iyisi seçmeliyim?

Geleneksel şarap yapım donanımları, uzun yıllar için geliştirme sonra şarap yapım donanımları malzemelerin kullanılması büyük ölçüde geliştirilmiş ve 1970'lerden beri alüminyum kaplar ve paslanmaz çelik tencere için çimento tankları ve kapsayıcılar değişti 1980'lerin kaplarda. Güvenli gıda kalite paslanmaz çelik duvar konteyner ince. Özellikle içki ekipman imalat şarap yapım ekipmanları paslanmaz çelik ince duvarlı kaplarda yaygın olarak kullanılmıştır.

Büyük ölçüde için 100 m3 üretim maliyetlerinden tasarruf konteyner tankı paslanmaz çelik kullanım kaydedebilirsiniz çok sayıda yüksek kaliteli soğuk haddelenmiş paslanmaz çelik plaka, güçlendirmek ve en iyi duruma getirmek, yapısal tasarımında kullanarak paslanmaz çelik ince duvarlı kapsayıcılar olarak şarap tank, örneğin, şarap yapım donanımları ince duvarlı kapsayıcılar maliyetini sadece 2/3'ü geleneksel paslanmaz çelik kaplar gibi. Üretim süreci bir reel kaynak en aza indirmek için yuvarlak üretim sürecine kullanır. Her tüpün tek bir dikey kaynak vardır. Kaynak işlemi argon koruma işleminin en iyi duruma getirmek için kullanılır. , Üretim döngüsü azaltmak, aynı zamanda insan maliyeti azaltır gücünü, konteyner üretim kalitesini garanti etmek için süreci ve üretim, bu nedenle, tasarruf optimize etmek için uygun bir yol sağlamak için içki Sirketler genişlemesi ölçek için.

Paslanmaz Çelik ince duvarlı kaplardır yaygın gıda hijyen kavram ve tasarım konsepti, üretim süreci, tasarımında çok paslanmaz çelik konteyner imalatı tanıttı güzel görünüm, daha az kaynak ve temiz ve düzenli, tüm arabirimler geçiş, kolay temizlemek için şık, ama aynı zamanda doğrultusunda gıda ürünleri üretim süreci donatım standartları Çin likör dünyanın teknoloji ve ekipman koruma sağlamak için dünya temiz üretim içki iş karşılamak gerekiyor.

Tasarım ve üretim içinde güvenlik ve güvenilirlik kapsayıcı vurgulamak için çelik giriş kapsayıcı tasarım gücü tasarım yazılımı ve yöntemleri, anahtar kaynak ve arabirimler için yüzey algılama veya ışın algılama, üretimi içinde kaynaklı Kuyu ve yangın güvenliği nefes vana ve diğer aksesuarlar çok sayıda Petrokimya kapsayıcılar olgun teknoloji üzerinde böylece tamamen paketleme, şarap yapım ekipman konteyner üretim ihtiyaçlarına tehlikeli kimyasallar karşılayabilir.

Tencere aksine, paslanmaz çelik ince duvarlı kapsayıcılar maliyeti daha ucuz, ek olarak temel yeni şarap bu eksiklikleri yaşlanma birikimi sonucu K, Cu plazma, içermiyorsa, avantajdır kapasitesi binlerce büyük olabilir ton, Ton, şarap kaybı, güvenli üretmek değildir ve güvenilir, kapalı açık depolama aynı kalite şarap büyük ölçekli modülasyonla üzerinde olabilir, şarap yapım şarap aynı toplu iş kalitesini garanti etmek için büyük bir avantaj sahiptir. Alüminyum kutular için göreli, paslanmaz çelik kaplar ince duvarlı büyük hacimli, avantajları kalitesinde var, düşük maliyetli bir üstünlüğü vardır.

Ton şarap biriminin başına maliyeti, alüminyum kutular kullanma daha--dan birkaç kez bu paslanmaz çelik ince duvarlı kapları maliyetidir. Akraba geleneksel paslanmaz çelik kaplar, paslanmaz çelik ince duvarlı kapsayıcıları ek olarak yaklaşık 1/3 ü maliyetini ya da öylesine için aynı zamanda paslanmaz çelik ince duvarlı kapsayıcılar odaklanmak gıda kaliteli tasarım ve imalat, aynı süre nedeniyle Emanet, üretim sürecinde büyük gelişmeler etkili depolama yönetimi üretimi için Temizleme sorunları çözmek ekipman can yapım şarap getirdi, şarap kalitesini sağlamak, ama aynı zamanda temizlik maliyetlerini azaltmak için üretim maliyetlerini azaltmak, yönetim maliyetlerinden tasarruf.