Malzeme ekipman yapım şarap

Şarap yapma ekipmanları malzeme

Mevcut, ana ekipman malzemeleri alüminyum ve paslanmaz çelik ve bakır üç çeşit, malzeme bu üç tür avantajları var şarap pazarının, yani zaman seçiminde seçmekte özgür olabilir. Şarap üreticileri içki hazırlama ekipmanları paslanmaz çelik malzemeden daha fazla orta, düşük maliyetli görünümden malzemeleri bira için en uygun olduğunu düşünüyorum.

Gıda kalite paslanmaz çelik, yaygın olarak kullanılan 304,316,201 hangi 304 en iyi, 316, 201 beter ikincisidir. Ama genel olarak, özel gereksinimleri olmayan, orada olduğu sürece aslında, su yok, orada olduğu sürece yeterince şarap yapım donanımları, 201 kalitesi fena değil su, temelde yıllardır kötü olmayacaktır.

Ekipman yapım şarap türleri

Var iki tür şarap yapma ekipmanları elde edilebilir içinde belgili tanımlık çarşı: eski moda tava ve verimli Buhar tasarrufu kazanlar. Eski moda pan geleneksel bir şarap yapma donanımları, daha önemli bir dezavantajı vardır: olsa bile asıl kontrolü kolay değil pot, yapıştırmak kolay. Yüksek verimliliği ve enerji tasarruflu Buhar şarap pot modern bilimin ürün ve teknoloji geliştirme, önceki ekipman ile karşılaştırıldığında pek çok avantajı vardır: Ulusal patentli Isıtma teknolojisi, çeşitli kullanımı hiç pot fenomen; yapıştırın Şarap yapım donanımları şarkı lezzet sadece kalın bir şarap, şimdi satılabilir, ama aynı zamanda saklı şarap katma değerli olabilir; damıtma yayımlanan distiller'ın tahıl olduğunu en iyi ıslahı girişme besleme, protein içeriği % 18, daha fazla ulaşabilirsiniz lees likör domuz, inek, koyun, geyik, balık, tavuk, ördek, kaz ve benzeri beslenebilir. Bu nedenle, biz verimli ve enerji tasarruflu Buhar içki ekipman seçmenizi öneririz.

Şarap yapma donatımın ön satış Servisi

İşte küçük bir kısmı hizmet düzeyini de markalar bakılırsa önemli bir faktör olduğunu söyleyeyim. Satış öncesi hizmetler aşağıdakileri içerir:

Küçük şarap ekipman satın ne zaman hangi bir telefon bağlantı olduğunu dikkat etmeleri gerekiyor, ilk şarap pot satın almak istiyorum, üreticileri telefon Danışma arayın vermelidir! Eğer fabrika da-ebilmek sen sormak soru o tatmin edici ve detaylı bir cevap verebilir bu ya da değil, profesyonel yargılıyorsun için ilk adımdır. O zaman bu fabrika güvenilir olabilir, düşünmek ve çözmek, yardımcı olabilir soru sormayın