İçki bira ekipman yapma ev şarap rolü

İçki bira ekipman yapma ev şarap rolü

Karmaşık ve farklı, bira süreçtir ve her işlem, kendi benzersiz makine vardır ve bu makineler de belirli bir işlevi vardır. Bir içki sürecinde önemli donanımları, bira da olduğu gibi benzersiz rolünü filtrasyon donanımları içki.

Bir mikro gözenekli hassas filtrasyon donanımları, içki filtreleme cihazları için yüksek, orta ve alt şarap Alernating, bulanıklık, ek olarak, aşağı, olgunlaşma, frost kirlilik net Ultrafiltrasyon bir kez bitmiş gibi makine hemen sonra Şişeleme, alkol ve baharatlı tadı tadı. Filtre derleme döndürmek için kullanılan iki farklı manyetik pompa ile gelir. Kullanıcı filtre gereksinimlerine göre içki filtre donanımları farklı hassas filtreyle, filtre Ultra gözenekli filtre sadece doğru olabilir. Yüksek hassasiyetli, iyi gücü, korozyon direnci, toksik olmayan sonuçları.

Ev şarap yapım ekipmanları yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmış. Yabancı ileri teknoloji getirilmesi, diatomit kullanım bir filtre yardım olarak tüm boyutlu üç boyutlu karıştırma, değil bir yüzen yağ asitleri, fusel yağ formunda, filtrasyon; maliyetini azaltmak homojenizasyon işlemi, şarap oksijenasyonu asit, yağ, yaşlanma, erken gelişmiş şarap bu yüzden; ekipman kapsayan bir alan küçük, düşük gürültü, hiçbir petrol, enerji verimli, otomatik, düşük maliyetli, bademcik-in şarap birkaç sent maliyet.

İçki, yağ asitleri, içeriği farklı fermantasyon zaman göre içki filtreleme cihazları otomatik olarak farklı filtre malzeme ve yöntemler seçici adsorpsiyon tedavi için kullanabilirsiniz. İçki kalitesini artırmak, polo ralph lauren pas cher, düşük ısıda içki sorununu çözmek için bulanıklık belli değildir.