Ekipman yapım şarap seçiminde en önemli faktör nedir?

O zaman biz içki şarap yapım ekipman seçiminde düşündüğümüz ilk nedir?

Orada bir sürü arkadaş biliyorum şarap yapım donatımı Fiyat, ilk duygu pahalıdır, satın almak veya küçük bir atölyede satın seçerseniz, fiyat daha ucuz olacaktır.

Yani eğer bazı gerçek olmasını istediğiniz aynı ekipman, ama tabii satın almak için daha az para harcamak, hiç kimse istemez mekanını en iyi, ucuz ürünler.

Ama ekipman satın alma, satış sonrası hizmet, kullanımı kolay değilse gelme ev sonra şarap, nasıl yapacağız?

Bize en büyük kar oluşturmak için en küçük para harcamak gerekir bu yüzden kar, oluşturmak için yardımcı olur böylece biz para kazanmak için para yapıyoruz.

Oluşturmak için bir kar öncelikle olması iyi bir ürün, diğer bir deyişle, gerçek şarap üretmek için.

Bu yüzden biz şarap yapım ekipmanları ilk önemli faktör seçin: öğretebilirsin gerçek bir bulmak için üreticileri, şarap üreticileri bir mükemmel satış sonrası hizmeti sistemi üreticileri bulmak için güçlü bir bira ekipman bulmak için.

Sadece evine git iyi bir şarap ve şarap sürecinde demlemek için tüm sorunları sizin için değeri oluşturmak için etkili bir şekilde çözülebilir karşılaştı, aksi takdirde her şey boş konuşma.

En büyük kar oluşturmak için durumda şarap kalitesini değil tesir etmek zorunda, maliyeti en düşük olacak.

Şarap en büyük maliyeti donanımları, ama yakıt, emek, gıda maliyetleri maliyet değildir.

Biz ekipman satın aldığınızda, ikinci en büyük faktör şarap yapım donatımı Fiyat değil, ama şarap yapma sürecinde, bu bize ne kadar yakıt ve emek, aynı gıda fermantasyon ne kadar şarap artış oranı kaydedebilirsiniz.


5000l fermenter.png