Şarap ekipmanları yapım malzemelerin çeşitli bölünmüş

Şarap yapım ekipmanları malzemeleri çeşitli içine bölünmüş, farklı malzeme tadı demlenmiş şarap doğal olarak kendi farklılıkları vardır.

Bira donatım malzemesi olarak ahşap için:

Avantajları: ucuz maliyet.

Dezavantajları: ahşap Zhen ahşap Ahşap mühür arasındaki boşluğu pot performans ile birleştiğinde iyi değil birlikte bir parça şarap Buhar kaçmak, ucuz, satın yaklaşık % 20 daha düşük üretim yol iyi değil ama aslında ver üretim verimliliği olduğunu y düşük.

Ekipman bira şarap için malzeme için:

Avantajları: maliyeti nispeten ucuz olduğunu.

Dezavantajları: kolay pas pas, will buğulanmış şarap müşteri adayına paslı, renk sarı, cidden lezzet ve kalitesini etkileyen döner likör.

Alkol bira donatımı:

Avantajları: Hiç pas.

Dezavantajları: değil yüksek sıcaklık, şarap buğulaması sürecinde kurşun içeren alüminyum alaşım, beyaz şarap, içeren kanserojen maddeler, Ulusal Gıda hijyen hukuk gıda üretmek için alüminyum kullanamazsınız kalitesini etkileyen bozuldu mutfak eşyaları.

Bira ekipman: Seramik yapımı

Avantajları: şarap tadı güzeldir.

Dezavantajları: Seramik ısı iletkenlik yavaş, şarap uzun bir süre için yakıt kaybı görülür. Ve taşımak kolay ve kırılgan, ama aynı zamanda ile pahalı satın almak ucuz.

Bira ekipman: bakır yapımı

Avantajları: bakır iyonları içki kalitesini artırabilir, iyi bir bira ekipman malzemeleri.

Dezavantajları: pahalı, bir kaç milyon küçük bir cihaz.

Paslanmaz çelik bira ekipman:

Orada sanayi, gıda özel, tıbbi özel çelik, genellikle yemek 8 k 304 çelik, asit, alkali, yüksek sıcaklık. Hayat ilâ 10 yıl, iyi ısı iletkenlik, soğutma ve performans Ye üretim ve likör, kalitesini sağlamak için Hao, sızdırmazlık maliyeti makuldür, şarap yapım donanımları için iyi bir seçimdir.